Demons vs Vampires..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РПГ за вампири, демони и хора.., ]]
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Данте вс Винсънт

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Noctis Lucis Caelum

Noctis Lucis Caelum


Брой мнения : 286
Points : 288
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 8:59 pm

Винс използва последната си хаус енергия и отлетя с невероятна скорост право на горе. Данте даже не би трябвало да го види. И беше на около километър ( лол ) във въздуха над Данте и лимита на енергия му се изчерпа. Винс придоби отново предишната си форма и бързо извади снайпера си
Sniper CR
Данте вс Винсънт - Page 3 Sniper%20CR
Weapon Name
Sniper CR
Price
3000
Magic
7
Attack
42
Hit %
255
Materia Slots Данте вс Винсънт - Page 3 M2Данте вс Винсънт - Page 3 M2 Growth


x1
Purchase
Inner Junon (Discs 2&3)

Aquire
Nibelheim Mountains
И се прицели в главата на Данте (и стреля), който не би треало да знае къде е Винс, па камо ли че ше го атакува от горе хД
Върнете се в началото Go down
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 140
Points : 159
Join date : 29.08.2009
Age : 30
Местожителство : по света и у нас

Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 9:04 pm

Данте се изстрелка към него със светкавична скорост и направи един хоризонтален слаш, като изпрати една бърза режеща въздуха вълна към него и когато го настигна замахна с вертикален слаш
Върнете се в началото Go down
Noctis Lucis Caelum

Noctis Lucis Caelum


Брой мнения : 286
Points : 288
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 9:07 pm

Dan7e написа:
Данте се изстрелка към него със светкавична скорост и направи един хоризонтален слаш, като изпрати една бърза режеща въздуха вълна към него и когато го настигна замахна с вертикален слаш
йее значи ти бия хедшот шот не доджна и не писа че с меча режеш куршума...и ко стаа ся? въобще слашваш ли ме след хеада който ти набих? а да забравих - ти си иммортал хД

Винс бързо извади меча си и с него опита да блокне вълната ама тя май ше ме тласка ли тласка назад шот си в ДТ и е доста силна хД
( ми то се виде че ше ме киллнеш хД )
Върнете се в началото Go down
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 140
Points : 159
Join date : 29.08.2009
Age : 30
Местожителство : по света и у нас

Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 9:10 pm

(еми в ДТ съм а и даже и да съм в нормалната форма хедшотите пак не ми праят проблеми xD)

Накрая Данте се изстрелка към него пак със светкавична скорост и го стаб-на у сърцето
Върнете се в началото Go down
Noctis Lucis Caelum

Noctis Lucis Caelum


Брой мнения : 286
Points : 288
Join date : 29.08.2009
Age : 28

Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 9:16 pm

Мъчейки са да отклони "вълната" пред себе си на страни с меча си, Винс дори не усети, че опонента вече беше зад него. Знаеше, че това е края. Нямаше повече на къде да бяга и бе използвал цялата енергия на Хаус-а. Усети силна болка в сърцето си и погледна на долу. Видя огромното острие излизащо от гърдите му. По него се стичаше тъмно-червена кръв, стичаща се на долу по тялото му. Валънтайн пусна меча, защото просто вече нямаше сили. Дишането му се затрудняваше, а след миг и вълната от енергия се "вряза" в тялото му. Винсънт усещаше силно изгаряне, започващо още от краката - до гърдите. Започна да му се вие свят и виждаше двойно. Снайперът, който държеше в лявата си ръка, която сега беше напълно обездвижена и го изпусна, полетя на долу с бясна скорост, поради тежестта си. Последният звук...Последното нещо, което чернокосият мъж чу, бе падането на оръжието му на земята. Чу разпръскването на прожините, след счупването на оптиката. Стъклата на оптиката се счупиха със силен, раздиращ тишината звук. Чу се как дръжката се разби в земята. Очите на Винс сякаш сами се затвориха и след миг вече летеше право на долу. Усещаше вятъра в косите си и нищо друго. Минаха няколко секунди и тялото му се свлече безжизнено на земята...


the end хД
бр би
Върнете се в началото Go down
Dan7e

Dan7e


Брой мнения : 140
Points : 159
Join date : 29.08.2009
Age : 30
Местожителство : по света и у нас

Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitimeПон Авг 31, 2009 9:20 pm

Данте се върна в нормалната си форма и остави Force Edge на гърбът си и взе меча на Винс като каза
- I found it! xD - след което си тръгна
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Данте вс Винсънт - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Данте вс Винсънт   Данте вс Винсънт - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Данте вс Винсънт
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Данте вс Клауд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Demons vs Vampires.. :: Битки :: Битки един срещу един-
Идете на: